Polsko-niemiecki obóz jeździecki w Drzonkowie

 

W dniach 25.07. – 01.08.2014 odbywa się Polsko-niemiecki obóz jeździecki organizowany przez Lubuski Związek Jeździecki. Na obiektach sportowych WOSiR Drzonków spotkali się lubuscy i brandenburscy jeźdźcy w ramach realizacji projektu sieciowego w Euroregionie Sprewa-Nysa-Bóbr pn. „Transgraniczna sieć współpracy jeźdźców”. Obóz stanowi ostatnie działanie zaplanowane w ciągu dwunastu miesięcy realizacji ww. projektu obok zawodów jeździeckich, konsultacji oraz działań koordynacyjnych na rzecz tworzenia stałych powiązań sieciowych w transgranicznym środowisku jeździeckim.

Obóz w Drzonkowie to nie tylko treningi, ale również przyjemności. Bogaty program wypełnia każdy dzień obozowiczom, a piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu w polsko-niemieckim towarzystwie.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”

 eurologo

 

FOTO_13X18_DO WYWOŁANIADSC_9954